כתיבת חוות דעת כלכליות

כאשר נגרם לאדם או לעסק הפסד כספי כתוצאה מהפרת הסכם, הפרת זכויות, אי תשלום או כל סיבה אחרת, הדרך להשיג את הפיצוי מגורם הנזק עוברת בבית המשפט. על מנת לשכנע את בית המשפט כי הנזק המדובר אכן נגרם, ועל מנת שיפסוק את הפיצוי הגבוה ביותר, יש להציג לו חוות דעת כלכלית אמינה ומקצועית.

חוות הדעת המוגשת צריכה לכלול לא רק את הנזק המיידי הברור שנגרם, אלא גם נזקים עקיפים ומתמשכים, והפסדים עתידיים. לכן, כאשר אני כותב הערכת נזקים אני מנסה לענות על שאלות כמו – אם הפגיעה בזכויות לא היתה מתרחשת – כמה רווח היה אמור להתקבל לאורך שנים?

על מנת לכתוב חוות דעת מקצועית שלוקחת בחשבון את כל הפרמטרים החשובים – יש צורך בראייה עסקית מקיפה ובהבנה מקצועית בכל התחומים הקשורים. עם ניסיון של 35 שנה במימון מסחרי לסוגיו, ביצוע הערכות שווי, כתיבה ויישום של תוכניות עסקיות והכנת חוות דעת לבתי משפט, אני מביא איתי נקודת מבט ייחודית על השוק ויכולת להעריך נכונה נזקים כלכליים.

עבודתי אינה מסתיימת עם כתיבת חוות הדעת, ובמקרים הנדרשים אני מופיע על דוכן העדים. יש לי ניסיון רב בהופעה בבתי משפט, ואני מגיע להעיד לאחר הכנה עמוקה, מתוך הידיעה שהעדות שלי היא זו שיכולה להכריע את הכף.

צור קשר

שם*

דוא"ל*

טלפון

הודעה