ייעוץ עסקי ופיננסי

כל עסק מטבעו רוצה להגדיל את הרווחיות שלו. אבל כל העסקים נתקלים בדרך בבעיות פיננסיות ועסקיות שיש לפתור בדרך לשם. בשנים האחרונות אני מלווה עסקים ומשקיעים בפתרון הבעיות שניצבות בפניהם על מנת להגשים את יעדיהם. ניסיוני הרב בזירה העסקית במגוון רחב של תחומים, מאפשר לי לעבוד יחד עם הלקוח, לספק לו ייעוץ עסקי, ולמצוא את הפתרון הנכון עבור כל סוגיה.

הראייה העסקית המקיפה שאני מביא איתי לתהליך מאפשרת לי לתת זווית מקצועית נוספת בכל התחומים הקשורים לעסק. לכן, הייעוץ והליווי כוללים, מעבר לניתוח מצב העסק ובחינת כדאיות השקעה, גם כתיבת תוכנית עסקית, גיוס אשראי, הערכות שווי, הערכת סיכונים וכל שירות משלים שנדרש.

מאחוריי ניסיון של 35 שנה כשכיר בבנקים המובילים וכיועץ עצמאי, בהן עסקתי במימון מסחרי לסוגיו, ביצוע הערכות שווי, כתיבה ויישום של תוכניות עסקיות והכנת חוות דעת לבתי משפט. כיועץ חיצוני אני מציע ללקוח ראייה רחבה יותר על תחום הפעילות, שבעזרתה ניתן לחשוב יחד מחוץ לקופסא כדי למצוא את האלטרנטיבה הנכונה ביותר עבור העסק.

תהליך הליווי של ייעוץ עסקי בנוי כתהליך של פגישות, ומשתנה מלקוח ללקוח על פי צרכיו. מעבר לשעות העבודה (וגם תוך כדי) אני נהנה לרוץ, וכמו בחיים – גם עם לקוחותיי אני רץ למרחקים ארוכים, ואני מלווה אותם עד להגשמת התוכנית העסקית ולהצלחה.

צור קשר

שם*

דוא"ל*

טלפון

הודעה