אודותי

תמונה קולברטיב 5.13 (2)כיועץ פיננסי ועסקי, יש לי בעשור האחרון מטרה אחת: לסייע לחברות, לעסקים ולמשקיעים לקבל את ההחלטות הנכונות שיגדילו עבורם את השורה התחתונה וימזערו סיכוני השקעה.

לאחר 25 שנה בתפקידי מפתח ניהוליים בתחומי האשראי, המימון וההשקעות בבנק לאומי ובבנק לפיתוח התעשייה, הקמתי ב-2004 משרד עצמאי, הפועל בארבעה תחומים עיקריים – ייעוץ פיננסי ועסקי, ייעוץ לבחינת השקעות, כתיבת חוות דעת כלכליות וכתיבת תוכניות עסקיות. בנוסף, אני משמש כיועץ עסקי מטעם משרד התמ"ת ומט"י, וכמנטור בפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.

מאחוריי ניסיון רב שנים בניהול צוות עובדים, במימון מסחרי, מימון השקעות, מימון בניה לסוגיה השונים, הכנת תוכניות עסקיות, טיפול בנכסים מניבים, ביצוע הערכות שווי והכנת חוות דעת לבתי משפט. אני בקיא בהליכי מו"מ ובדיונים משפטיים, ומבצע אותם במקצועיות תוך שמירה על כבוד המשתתפים. כל אלה נותנים לי נקודת מבט ייחודית על השוק, ומסייעים לי להעריך את ההשפעה של מצבי משק שונים על עסקים ופעילויות.

את ניסיוני הרב ואת המוניטין שצברתי בשנות עבודתי, אני מעמיד כיום לטובת לקוחותיי, תוך מחויבות למענה המתאים והטוב ביותר עבור כל אחד מהם, על פי צרכיו הייחודיים. לקוחותיי זוכים ליחס אישי ולליווי בתהליך כולו, וכמו בחיים – גם עם לקוחותיי אני רץ למרחקים ארוכים.

צור קשר

שם*

דוא"ל*

טלפון

הודעה