המלצה – רועי סלע ודנה אורן

מר בירנבאום היקר,

 

לאחר חודשים ארוכים של עבודה מקצועית, יעילה וייחודית, כעת גם אנחנו עברנו בזכותך אל השלב הבא שמקרב אותנו צעד נוסף אל הבית. אך לפני שאפרט את החשיבות שלך עבורנו בתקופה החשובה בחיינו, חשוב לי לשתף אותך ברקע.

 

בחודש פברואר 2020 אשתי דנה ואנוכי פגשנו אותך לראשונה למפגש היכרות.

בטלפון, התעקשת לקיים את הפגישה בביתנו ובזמן שנוח לנו, והופתענו שהסכמת לנסוע נסיעה לא קצרה בשעות הערב. זו הייתה רק ההתחלה של עננת ביטחון שריחפה מעלינו מרגע שהכרנו. בפגישת ההיכרות, החששות והדאגות שלנו כזוג צעיר נשוי שאינו מבין דבר וחצי-דבר על משכנתאות אט-אט נעלמו.
הבטחת שתעשה הכל כדי להגיע איתנו למצב האופטימלי שישרת את האינטרסים שלנו, הבטחת שתסביר לנו את כל השלבים בפירוט רב, הבטחת שהמטרה שלך היא להיות לשירותנו במה שאז כיניתי "מלחמה" אל מול הבנקים. הבטחת שאנחנו בידיים טובות. הבטחת, וקיימת. הכל.

 

במכתב הוקרה זה, לא אלאה אותך בתהליך הארוך שעברנו. רק אציין שההתפרצות של מגפת הקורונה בזמן תהליך לקיחת משכנתא היה מאתגר ולא פשוט, בלשון המעטה. אי-הודאות של המצב המדיני, המצב הכלכלי והבטחת המשך התעסוקה במשק לא הקלו עלינו.

אמנם אני אומר עלינו, אבל מי שנשא אותנו ממכשול אחד לאחר, החזיק את ראשינו מעל המים והעביר אותנו אל הצד הבטוח של הגדה, זה אתה.

מול הבנקים נלחמת, כפי שהבטחת, גם בקשיים עם הנתונים הקיימים וגם על כל נקודה עשרונית שמשמעותה חיסכון של עשרות אלפי שקלים עבורנו. ואיני מתבייש לומר שחסכת לזוגתי ולי מעל למאה אלף שקלים, בזכות ההתעקשות וההתמדה שלך. נתקלנו לא פעם בכך שטובתנו היא לנגד עיניך ומעל הכל. היית הוגן, ישר ואכפתי. תודה.

 

תודה על ההתכתבויות המלאות במיילים מול הבנקים ושיתופינו בתהליך ובהסברתו. תודה על כל שלב ושלב שבו התקדמנו קדימה והוכחת שסימנו עוד v על הצד הטוב ביותר. תודה על הודעות וטלפונים גם בימי שישי ושבת כשצריך, כי לעיתים זה מה שנדרש.

בשורה התחתונה, תודה שראית אותנו.

זה לא מובן מאליו.

 

כבר קיבלת מאיתנו זוג נשוי צעיר נוסף שעבר איתך את התהליך של רכישת דירה.
אם נוכל להמשיך ולהמליץ עליך, נעשה זאת בגאון בכל הזדמנות שתהיה לנו. אנחנו כבר יודעים שיש לצידנו חבר, יועץ פיננסי ועסקי מן המעלה הראשונה.

גם מכתב זה, הוא שלך והינך רשאי להשתמש בו כהמלצה בכל אופן שבו תראה זאת לנכון.

אנו מאחלים לך ולמשפחתך שנה טובה וחג שמח, בריאות ואושר.

מי ייתן והתקופה המאתגרת הזו בצל הקורונה תעבור במהרה וכולנו נחזור לשגרה.

 

בהערכה, הוקרה ובאינסוף תודות,

רועי סלע ודנה אורן.

צור קשר

שם*

דוא"ל*

טלפון

הודעה